Salade van gemarineerde cherry tomaatjes

Een verrukkelijke manier om een overvloed aan cherry tomaatjes te verwerken. U kunt naar wens verse in plaats van gedroogde kruiden gebruiken.

Salade van gemarineerde cherry tomaatjes

Een verrukkelijke manier om een overvloed aan cherry tomaatjes te verwerken. U kunt naar wens verse in plaats van gedroogde kruiden gebruiken.
Voorbereidingstijd 10 minuten
Totale tijd 10 minuten
Gang Salades, Vegetarisch
Porties 7

Ingrediënten
  

  • 600 gr cherry tomaatjes gehalveerd
  • 60 ml olijfolie
  • 3 eetlepels appelazijn
  • 1 theelepel gedroogde peterselie
  • 1 theelepel gedroogde basilicum
  • 1 theelepel gedroogde oregano
  • 1/2 theelepel zout
  • 1 1/2 theelepel suiker

Instructies
 

  • In een kommetje of maatbeker olie, appelazijn, kruiden, zout en suiker vermengen.
  • Tomaatjes in een schaal leggen en de dressing erover gieten. Voorzichtig roeren om een laagje te geven. Minstens 2 uur in de koelkast zetten. Net voor het opdienen de tomaten van onderaf naar boven nogmaals omscheppen om de saus te verdelen.
Trefwoord Avondeten, Bijgerechten, Binnen30minuten, Diabetes, Gezond, Glutenvrij, Groenten, Makkelijk, Melkvrij, Notenvrij, Picknick, Veganistisch, Zonderkoken
Onthoud het later

Zoals dit recept! Speld het nu vast aan je favoriete bord!

Pin

Vergeet niet dit recept op Pinterest te bewaren voor later 🙂.

Salade van gemarineerde cherry tomaatjes

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Rating recept




Sos Recepten
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.

Send this to a friend